KONST / Litografier / Färglitografier 5417669
nr 541 7669
Färglitografier
2 st, signerade, Peter Dahl, -85, "Blå natt", "Tre gracer", 53x38, 58x36
Utrop:
1.800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 september 2008
12/9 13:47:03
14/9 15:01:24
2.500 kr
Peter Dahl (f. 1934)